ZAHRNUTÉ V CENE:

  • rám postele z masívneho dreva;

  • rošt postele z masívneho dreva;

  • zábrana proti spadnutiu!


DOPRAVA:         

Doprava je zadarmo.

Dodacia lehota kuriérskou službou je 4-6 týždňov.

TECHNICKÉ ÚDAJE:

Postel 180x80:

dĺžka190 cm, šírka: 88,5 cm, výška: 85 cm
plocha na ležanie: 37 cm
rozmer matraca180x80 cm

Postel 200x90:

dĺžka208, šírka: 98,5 cm, výška: 85 cm
plocha na ležanie: 37 cm
rozmer matraca200x90 cm

OBRÁZOK JE LEN ILUSTRÁCIA!!!

Prosím berte na vedomie, že pri jednotlivých druhoch tovaru je označenie o nemožnosti odstúpenia od kúpnej zmluvy. Pri týchto druhoch tovaru sa jedná o tovar, ktorý je zhotovený podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, tovaru vyrobeného na mieru, alebo tovaru určeného osobitne pre jedného (konkrétneho) spotrebiteľa. V takomto prípade v zmysle Zákona č. 102/2014 Z.z. nemáte možnosť odstúpenia od kúpnej zmluvy.
Keďže tento výrobok nie je prefabrikovaný výrobok, ale namaľovaný a vyrobený na mieru, na objednávku spotrebiteľa, nepatrí do kategórie, na čo sa vzťahuje právo na odstúpenie od zmluvy!
Ak nám spotrebiteľ včas oznámi svoj úmysel zrušiť objednávku a objednávku možno ešte stornovať u výrobcu, samozrejme zrušíme vašu objednávku a neberieme do úvahy nákupy, ktoré zahŕňajú povinnosť platby.

POPIS:

Štílová biela laminátová detská posteľ s čistým dizajnom, nohami z masávneho buku, rámom postel z masívneho dreva, nosnosťou 100 kg a s úložným priestorom.

Posteľ je možné obejdnať aj bez úložného priestoru, v tom prípade je cena znížená o 35 €.

Rám postele je vyrobený z kvalitnej nábytkovej dosky s hrúbkou 18mm, príslušná mriežka z masívnej borovice s hrúbkou 2 cm.

MATRAC:

Postele sú štandardne dodávané bez matraca, v prípade iného dopytu zvoľte výrobok s matracom, v tomto prípade je posteľ vybavená 8 cm hrubými matracmi zo studenej peny, so snímateľnými a prateľnými poťahmi (35 € / ks), alebo si objednajte akýkoľvek extra náš matrac z našej ponuky KLIKNITE TU. Ak si k posteli objednáte základný matrac, je možné objednať len oba matrace spolu, nie je možné objednať len jeden matrac! Matrace vyrobené zo špeciálnej peny preberajú tvar nášho dieťaťa a zaisťujú mu pokojný a kľudný spánok.