Pripravili sme výber najčastejších otázok, ktoré dúfame, že Vám pomôžu. Ak ste v nasledujúcej ponuke nenašli odpoveď na Vašu otázku, ktorú hľadáte, neváhajte nás kontaktovať na našej adrese. 

Často kladené otázky

 

Ako zistíme, či bola naša objednávka prijatá? 

Po odoslaní objednávky na webovej stránke systém zašle automatické potvrdenie objednávky. Ak dostanete tento e-mail, Vaša objednávka je platná. Skontrolujte si tiež svoj spamový kôš,pretože potvrdenie tam môže byť umiestnené.

Kedy sa ozvete ohľadom našej objednávky? 

Zákazníci budú informovaní e-mailom, akonáhle budú objednané výrobky na našom sklade, spolu s predpokladaným dátumom dodania. 

Kedy dodáme objednané produkty?

Výrobky dodáme v dodacej lehote uvedenej na každom produktovom liste. 

Ako sa dozviete, kedy Vám doručíme objednané produkty? 

Dodávky sú vopred dohodnuté e-mailom s presným dátumom dodania. 

Môžem pri platbe na dobierku platiť kartou? 

Žiaľ, platba kartou momentálne nie je možná, účet môžete uhradiť len v hotovosti (pripravte si presnú sumu, pretože náš kolega Vám nemusí byť vždy schopný vrátiť peniaze). 

Môžu sa poschodové postele používať ako samostatné postele? 

Niektoré lôžka sa dajú rozdeliť a používať ako samostatné lôžka, čo si vždy môžete overiť v technickom liste výrobku. 

Aká je nosnosť lôžok? 

Nosnosť drevených postelí a postelí z MDF sa líši. Môžu sa líšiť od výrobcu k výrobcovi a od materiálu k materiálu, ale vždy uvádzame nosnosť výrobku na karte výrobku. Drevo 80 - 110 - 120 kg, laminát 60 - 90 kg. 

Čo znamená nosnosť lôžok? 

Nosnosť lôžka je nosnosť pri každodennom používaní, ale lôžka môžu príležitostne (napr. pri uspávaní) niesť aj ťažšie bremená.

Ako môžem zvýšiť nosnosť lôžka? 

Silnejšie a tuhšie matrace môžu tiež zvýšiť nosnosť postele.

Sú chrániče proti pádu odnímateľné? 

Zvyčajne sa dajú odstrániť, ale skontrolujte si to na karte výrobku. Vŝetky postele okrem detskỳch postieľok majú odnímateľné chrániče proti pádu a možno ich namontovať na obe strany

Je možné požiadať o posteľ s dlhšou ochranou proti pádu? 

Postele sa vyrábajú sériovo,takže žial nie je možné požiadať o dlhšiu súčiastku. Na niektorých modeloch je však možné umiestniť ochranu proti pádu na druhú stranu,ak to rozmery umožňujú

Je možné objednať si posteľ na mieru? 

Postele sa vyrábajú sériovo, preto sú k dispozícii len vo veľkostiach a tvaroch uvedených na našej webovej stránke. Žiaľ, nie sme schopní splniť individuálne požiadavky. 

Ak máme otázky alebo problémy, ako ich môžeme nahlásiť? 

V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov môžete kontaktovať náš zákaznícky servis na telefónnom čísle 0948 840 468 alebo e-mailom na adrese info@spinkajdrobcek.sk!