ZAHRNUTÉ V CENE:

  • rám postele z masívneho dreva;

  • rošt postele z masívneho dreva;

  • zábrana proti spadnutiu!

DOPRAVA:         

Doprava je zadarmo.

Dodacia lehota kuriérskou službou je 4-6 týždňov.

TECHNICKÉ ÚDAJE:

        180*80 rozmer matraca                  200*90 rozmer matraca          
dĺžka: 190 cm 210 cm
šírka: 90/98 cm 100/108 cm
výška: 190 cm 190 cm
plocha na ležanie: 157 cm 157 cm

 

Spodná úroveň rámu postele je vysoká 143 cm, takže je vhodná na použitie až po písací stôl.

Boky postele sú vyrobené z 2 cm hrubého, 10 cm širokého borovicového masívu, nohy postele sú hrubé 4 cm a široké 4 cm z borovicového masívu, takže posteľ je obzvlášť pevná a odolná!

Rošt postele je vyrobený z masívnej borovice hrúbky 2 cm a šírky 7 cm, pevný.

Nosnosť postele je 120 kg , takže ju môžu bezpečne využívať aj rodičia pri čítaní rozprávky.

Konštrukcia, nosnosť a bezpečnosť postelí zodpovedajú prísnym požiadavkám PN-EN 747- 1 + A1: 2015, PN-EN-2 + A1: 2015!

OBRÁZOK JE LEN ILUSTRÁCIA!!!

Prosím berte na vedomie, že pri jednotlivých druhoch tovaru je označenie o nemožnosti odstúpenia od kúpnej zmluvy. Pri týchto druhoch tovaru sa jedná o tovar, ktorý je zhotovený podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, tovaru vyrobeného na mieru, alebo tovaru určeného osobitne pre jedného (konkrétneho) spotrebiteľa. V takomto prípade v zmysle Zákona č. 102/2014 Z.z. nemáte možnosť odstúpenia od kúpnej zmluvy.
Keďže tento výrobok nie je prefabrikovaný výrobok, ale namaľovaný a vyrobený na mieru, na objednávku spotrebiteľa, nepatrí do kategórie, na čo sa vzťahuje právo na odstúpenie od zmluvy!
Ak nám spotrebiteľ včas oznámi svoj úmysel zrušiť objednávku a objednávku možno ešte stornovať u výrobcu, samozrejme zrušíme vašu objednávku a neberieme do úvahy nákupy, ktoré zahŕňajú povinnosť platby.

FARBY:

Cen zahŕňa diely z masívného dreva s tromi vrstvami laku.

Prvky postele z masívného dreva sú k dispozícii vo farbách uvedených na palete:

Prvky rámu postele z nábytkových dosiek je možné zvoliť v nasledujúcich farbách:

Pri výbere farby je potrebné najprv určiť základnú farbu, ktorou sú masívne drevené časti rámu postele a následne doplnkovú farbu, ktorou je farba prvkov rámu postele z nábytkovej dosky. (farba postele zobrazená na obrázku je wenge 7., doplnková farba: 5. biela)

Materiály používané na maľovanie, morenie a lakovanie spĺňajú veľmi prísne požiadavky EURO-NORMA E71 : výrobky určené pre malé deti! Farby, laky a moridlá neobsahujú ťažké kovy!

MATRAC:

Postele sú štandardne dodávané bez matraca, v prípade iného dopytu zvoľte výrobok s matracom, v tomto prípade je posteľ vybavená 8 cm hrubými matracmi zo studenej peny, so snímateľnými a prateľnými poťahmi (35 € / ks), alebo si objednajte akýkoľvek extra náš matrac z našej ponuky KLIKNITE TU. Ak si k posteli objednáte základný matrac, je možné objednať len oba matrace spolu, nie je možné objednať len jeden matrac! Matrace vyrobené zo špeciálnej peny preberajú tvar nášho dieťaťa a zaisťujú mu pokojný a kľudný spánok.

 

ZHRNUTIE:

Naša posteľ z masívu TEO môže byť užitočná aj z hľadiska využitia priestoru, priestor pod posteľou využijete aj na detské hry a stavbu bunkra.