ZAHRNUTÉ V CENE:

  • rám postele z masívneho dreva kombinovaný s
    nábytkovou doskou;

  • zásuvky na posteľnú bielizeň z masívneho dreva!

  •  vysúvacia posteľ z masívu

  • zábrana proti spadnutiu!

DOPRAVA:         

Doprava je zadarmo.

Dodacia lehota kuriérskou službou je 4-6 týždňov.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE:

        180*80/170*80 rozmer matraca              200*90/190*90 rozmer matraca        
dĺžka: 190 cm 210 cm
šírka: 88 cm 98 cm
výška: 79 cm 79 cm
plocha na ležanie: 37/52 cm 37/52 cm

Veľká zásuvka na posteľnú bielizeň je vyrobená z nábytkovej dosky.
Materiál rámu postele je vyrobený z kombinácie masívnej borovice (neobsahuje lepené prvky!) a nábytkovej dosky.
Výsuvné lôžka postele sú plnohodnotné postele s nosnosťou ako bežná posteľ.

Rošt postele je vyrobený z masívnej borovice hrúbky 2 cm a šírky 7 cm, pevný.
Nosnosť postele je 120 kg , takže ju môžu bezpečne využívať aj rodičia pri čítaní rozprávky.
Konštrukcia, nosnosť a bezpečnosť postelí zodpovedajú prísnym požiadavkám PN-EN 747- 1 + A1: 2015, PN-EN-2 + A1: 2015!

 

OBRÁZOK JE LEN ILUSTRÁCIA!!!

Prosím berte na vedomie, že pri jednotlivých druhoch tovaru je označenie o nemožnosti odstúpenia od kúpnej zmluvy. Pri týchto druhoch tovaru sa jedná o tovar, ktorý je zhotovený podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, tovaru vyrobeného na mieru, alebo tovaru určeného osobitne pre jedného (konkrétneho) spotrebiteľa. V takomto prípade v zmysle Zákona č. 102/2014 Z.z. nemáte možnosť odstúpenia od kúpnej zmluvy.
Keďže tento výrobok nie je prefabrikovaný výrobok, ale namaľovaný a vyrobený na mieru, na objednávku spotrebiteľa, nepatrí do kategórie, na čo sa vzťahuje právo na odstúpenie od zmluvy!
Ak nám spotrebiteľ včas oznámi svoj úmysel zrušiť objednávku a objednávku možno ešte stornovať u výrobcu, samozrejme zrušíme vašu objednávku a neberieme do úvahy nákupy, ktoré zahŕňajú povinnosť platby.

FARBY:

Cena zahŕňa diely z masívného dreva s tromi vrstvami laku.

Prvky postele z masívného dreva sú k dispozícií vo farbách uvedených na palete:

 

Prvky rámu postele z nábytkových dosiek je možné zvoliť v nasledujúcich farbách:

Pri výbere farby je potrebné najprv určiť základnú farbu, ktorou sú masívne drevené časti rámu postele a následne doplnkovú farbu, ktorou je farba prvkov rámu postele z nábytkovej dosky. (farba postele zobrazená na obrázku je biela 4., doplnková farba: 10. truffel)

Materiály používané na maľovanie, morenie a lakovanie spĺňajú veľmi prísne požiadavky EURO-NORMA E71 : výrobky určené pre malé deti! Farby, laky a moridlá neobsahujú ťažké kovy!

MATRAC:

Rozmer matraca: 200x90 cm, prístelka 190x90 cm,
                               180x80 cm, prístelka 170x80 cm.

Postele sú štandardne dodávané bez matraca, v prípade iného dopytu zvoľte výrobok s matracom, v tomto prípade je posteľ vybavená 8 cm hrubými matracmi zo studenej peny, so snímateľnými a prateľnými poťahmi (35 € / ks), alebo si objednajte akýkoľvek extra náš matrac z našej ponuky KLIKNITE TU. Ak si k posteli objednáte základný matrac, je možné objednať len oba matrace spolu, nie je možné objednať len jeden matrac! Matrace vyrobené zo špeciálnej peny preberajú tvar nášho dieťaťa a zaisťujú mu pokojný a kľudný spánok.

 

ZHRNUTIE:

Naša postieľka AIRA 2 má obzvlášť robustnú konštrukciu. Je odporúčaná pre všetkých, ktorí trávia s dieťaťom veľa času v posteli.

Výsuvnú časť možno považovať za plnohodnotnú posteľ, takže môže byť veľmi praktickou posteľou pre hostí aj pre dospelých.
Moderný dizajn slúži aj bezpečnosti, pretože rám postele so zábranami proti spadnutiu poskytuje úplné bezpečie pre Vaše dieťa.

Medzi takmer nespočetnými farebnými kombináciami si každý nájde tú pravú pre seba a posteľ môže byť ozdobou detskej izby!