ZAHRNUTÉ V CENE:

  • posteľný rám

  • matrac zo studeného peny

  • úložný priestor, ktorý sa otvára

LAURA 2 čalúnená detská posteľ, ktorá je perfektným riešením pre využitie priestoru. Posteľ je vybavená felfelé otváracím úložným priestorom, ktorý umožňuje využiť celý priestor pod matracom.

 

 

Veľký úložný priestor pod matracom sa ľahko dostane pomocou zdvihnutia horného lôžka.

Rám postele je vyrobený z nábytkovej dosky a dreva.

Posteľ zvládne hmotnosť až 100 kg, takže je vhodná aj pre rodičov pri čítaní rozprávok a uspávaní dieťaťa.

Konštrukcia postele, jej dizajn, hmotnosť a bezpečnosť spĺňajú prísne požiadavky PN-EN 747-1+A1:2015, PN-EN-2+A1:2015!

Posteľ je dodávaná v predmontovanej forme, kde je potrebné len namontovať dve bočné dosky a zadnú ochranu pred pádom.

 

DOPRAVA:         

Doprava je zadarmo.

Dodacia lehota kuriérskou službou je 4-6 týždňov.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE:

         200*90 rozmer matraca         
dĺžka: 205 cm
šírka: 95 cm
výška: 100 cm
plocha na ležanie: 52 cm

 

OBRÁZOK JE LEN ILUSTRÁCIA!!!

Prosím berte na vedomie, že pri jednotlivých druhoch tovaru je označenie o nemožnosti odstúpenia od kúpnej zmluvy. Pri týchto druhoch tovaru sa jedná o tovar, ktorý je zhotovený podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, tovaru vyrobeného na mieru, alebo tovaru určeného osobitne pre jedného (konkrétneho) spotrebiteľa. V takomto prípade v zmysle Zákona č. 102/2014 Z.z. nemáte možnosť odstúpenia od kúpnej zmluvy.
Keďže tento výrobok nie je prefabrikovaný výrobok, ale namaľovaný a vyrobený na mieru, na objednávku spotrebiteľa, nepatrí do kategórie, na čo sa vzťahuje právo na odstúpenie od zmluvy!
Ak nám spotrebiteľ včas oznámi svoj úmysel zrušiť objednávku a objednávku možno ešte stornovať u výrobcu, samozrejme zrušíme vašu objednávku a neberieme do úvahy nákupy, ktoré zahŕňajú povinnosť platby.

 

FARBY:

K dispozícii sú rôzne farby kárpitu: zelená, sivá, modrá, hnedá a grafitová. Bočné steny postele sú obložené bielou eko-kožou (táto voľba nie je zmeniteľná). Eko-koža je odolný a ľahko čistiteľný materiál.

Materiály používané na maľovanie, morenie a lakovanie spĺňajú veľmi prísne požiadavky EURO-NORMA E71 : výrobky určené pre malé deti! Farby, laky a moridlá neobsahujú ťažké kovy!

MATRAC:

Rám postele obsahuje matrac zo studeného peny o hrúbke 14 cm, ktorý je možné objednať aj s pružinovým matracom s príplatkom.

Špeciálna pena v matraci sa prispôsobí telesným kontúram dieťaťa a zabezpečí mu pokojný a zdravý spánok.