Poschodová posteľ s, rozmerov matracov 120x200 v dolnej a 90x200 v hornej časti v piatich rôznych farebných kombináciách.

ZAHRNUTÉ V CENE:

  • rám postele;

  • rošty postelí;

  • úložný priestor na posteľnú bielizeň.

DOPRAVA:         

Doprava je zadarmo.

Dodacia lehota kuriérskou službou je 4-6 týždňov

TECHNICKÉ ÚDAJE:

dĺžka: 212 cm, šírka: 108 cm, výška: 168 cm
rozmer matraca: vrpahná-90x200, spodná-120x200 cm
materiál rámu postele:  18 mm laminovaná nábytková doska s 22 ABS chráničmi hrán
nosnosť: 100 kg na každú posteľ


Veľká zásuvka na posteľnú bielizeň je vyrobenáz nábytkovej dosky.
Materiál rámu postele je vyrobený z kombinácie masívnej borovice (neobsahuje lepené prvky!) a nábytkovej dosky.

Rošt postele je vyrobený z masívnej borovice hrúbky 2 cm a šírky 7 cm, pevný.
Nosnosť postele je 100 kg , takže ju môžu bezpečne využívať aj rodičia pri čítaní rozprávky.
Konštrukcia, nosnosť a bezpečnosť postelí zodpovedajú prísnym požiadavkám PN-EN 747- 1 + A1: 2015, PN-EN-2 + A1: 2015!

OBRÁZOK JE LEN ILUSTRÁCIA!!!

Prosím berte na vedomie, že pri jednotlivých druhoch tovaru je označenie o nemožnosti odstúpenia od kúpnej zmluvy. Pri týchto druhoch tovaru sa jedná o tovar, ktorý je zhotovený podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, tovaru vyrobeného na mieru, alebo tovaru určeného osobitne pre jedného (konkrétneho) spotrebiteľa. V takomto prípade v zmysle Zákona č. 102/2014 Z.z. nemáte možnosť odstúpenia od kúpnej zmluvy.
Keďže tento výrobok nie je prefabrikovaný výrobok, ale namaľovaný a vyrobený na mieru, na objednávku spotrebiteľa, nepatrí do kategórie, na čo sa vzťahuje právo na odstúpenie od zmluvy!
Ak nám spotrebiteľ včas oznámi svoj úmysel zrušiť objednávku a objednávku možno ešte stornovať u výrobcu, samozrejme zrušíme vašu objednávku a neberieme do úvahy nákupy, ktoré zahŕňajú povinnosť platby.

FARBY:

Cen zahŕňa diely z masívného dreva s tromi vrstvami laku.

Prvky postele z masívného dreva sú k dispozícii vo farbách uvedených na palete:

Prvky rámu postele z nábytkových dosiek je možné zvoliť v nasledujúcich farbách:

​​​​​​​

Pri výbere farby je potrebné najprv určiť základnú farbu, ktorou sú masívne drevené časti rámu postele a následne doplnkovú farbu, ktorou je farba prvkov rámu postele z nábytkovej dosky. (farba postele zobrazená na obrázku je biela 4.., doplnková farba: 11.onyx)

Materiály používané na maľovanie, morenie a lakovanie spĺňajú veľmi prísne požiadavky EURO-NORMA E71 : výrobky určené pre malé deti! Farby, laky a moridlá neobsahujú ťažké kovy!

MATRAC:

Postele sú štandardne dodávané bez matraca, v prípade iného dopytu prosím zvoľte produkt s matracom, v tomto prípade je posteľ dodávaná s pružinovým bonellovým matracom na spodné lôžko v hrúbke 15 cm a matracom zo studenej peny s hrúbkou 8 cm na horné lôžko spolu za 113 €

 

ZHRNUTIE:

Naša postieľka MORI má obzvlášť robustnú konštrukciu. Je odporúčaná pre všetkých, ktorí trávia s dieťaťom veľa času v posteli.
Moderný dizajn slúži aj bezpečnosti, pretože rám postele so zábranami proti spadnutiu poskytuje úplné bezpečie pre vaše dieťa.

Medzi takmer nespočetnými farebnými kombináciami si každý nájde tú pravú pre seba a posteľ môže byť ozdobou detskej izby!