Vďaka penovému jadru sa náš nový matrac BABY COCO2 zo studenej peny a kokosového vlákna prispôsobí tvaru tela, zároveň s centimetrovou vrstvou kokosového vlákna na oboch stranách poskytuje správnu tvrdosť bez straty pružnosti. 

Kvalitná pena poskytuje veľmi dobrú oporu chrbtici. 

Je vybavená antialergickou kokosovou vrstvou, ktorá spevňuje matrac bez toho, aby ho zbavovala pružnosti. 

Vrstva klimatizačného vlákna zvyšuje prúdenie vzduchu a zároveň udržiava matrac teplý. 

Použité materiály sú mimoriadne priedušné, čo umožňujú prenikanie vzduchu do matraca, čím ho chránia pred plesňami a mikroorganizmami.

DOPRAVA:

Doprava je zadarmo.

Dodacia lehota je 3-4 týždňov kuriérskou službou.

POPIS:

Matrac vyrobený z polyuretánovej peny T25 a vrstvy kokosového vlákna na hornej a spodnej strane poskytuje pružnú tvrdosť pre ten správny zážitok zo spánku. 

Poradie vrstiev:

- Návrh - cca. 1 cm

- T25 studená pena - 6 cm

- Kokosové vlákno - 1-1 cm

Matrac je možné používať na oboch stranách a má tvrdosť H3.

Matrac má certifikát OEKO-TEX® 1.triedy. Ide o certifikát najvyššej triedy Oeko-Tex® Standard 100 medzi štyrmi triedami výrobkov. To znamená, že zakazník si môže byť istý, že pri výrobkoch s touto certifikáciou materiály použité na výrobu tohto modelu (peny, lepidlá, poťahy, zipsy, šitie ) sú vhodné pre výrobky používané tými najmladšími a vyhovujú najvyšším a najprísnejším požiadavkám certifikátu Oeko-Tex® Standard. 

NÁVRH:

Je vyrobené z hypoalergénnych materiálov najvyššej kvality, poskytuje výnimočnú mäkkosť, sviežosť a mimoriadne pohodlie a spokojnosť. 

Poťahový materiál zabezpečuje správne odvetrávanie a dostatočné prúdenie vzduchu vo vnútri matraca. Chráni pred vniknutím nečistôt do matraca, chráni pred baktériami, hubami a zabraňuje tvorbe plesní a roztočov. 

Poťah má všitý zips, ktorý uľahčuje jeho snímanie na pranie. 

Zloženie: 100% polyester 

Vlastnosti: antialergický, vzdušný, mäkký na dotyk, odolný proti znečisteniu, elastický, priedušný, možno prať pri 30 °C. 

VAROVANIE! 

Farby materiálov použitých pri výrobe matraca za zachovania ich vlastností sa môžu líšiť od farieb zobrazených na obrázku! 

Materiály používané pri výrobe matracov sú rôzne druhy polyuretánových pien, latexov, viskóz a pod, ide o výrobky s vysokým koeficientom stlačiteľnosti a pružnosti, preto musí výrobca, vrátane nás, vyhradzovať si právo na negatívnu a pozitívnu toleranciu. +/- 2 % pre šírku a dĺžku matraca a +/- 1 cm na výšku! 

Aby sme predišli prípadným sporom, berte prosím uvedené na vedomie!