ZAHRNUTÉ V CENE:

  • rám postele;

  • rošty postelí;

  • skriňa;

  • písací stôl;

  • priestory na skladovanie.

Posteľ je dostupná len v tomto rozmere!

DOPRAVA:         

Doprava je zadarmo.

Dodacia lehota kuriérskou službou je 4-6 týždňov.

TECHNICKÉ ÚDAJE:

 

dĺžka260 cm, šírka: 104 cm, výška: 187 cm
rozmer matraca:  90x200 cm
materiál rámu postele: 18 mm laminovaná nábytková doska s 22 ABS chráničmi hrán
nosnosť: 100 kg 

OBRÁZOK JE LEN ILUSTRÁCIA!!!

Prosím berte na vedomie, že pri jednotlivých druhoch tovaru je označenie o nemožnosti odstúpenia od kúpnej zmluvy. Pri týchto druhoch tovaru sa jedná o tovar, ktorý je zhotovený podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, tovaru vyrobeného na mieru, alebo tovaru určeného osobitne pre jedného (konkrétneho) spotrebiteľa. V takomto prípade v zmysle Zákona č. 102/2014 Z.z. nemáte možnosť odstúpenia od kúpnej zmluvy.
Keďže tento výrobok nie je prefabrikovaný výrobok, ale namaľovaný a vyrobený na mieru, na objednávku spotrebiteľa, nepatrí do kategórie, na čo sa vzťahuje právo na odstúpenie od zmluvy!
Ak nám spotrebiteľ včas oznámi svoj úmysel zrušiť objednávku a objednávku možno ešte stornovať u výrobcu, samozrejme zrušíme vašu objednávku a neberieme do úvahy nákupy, ktoré zahŕňajú povinnosť platby.

POPIS:


Bezpečnosť bola prvoradým hľadiskom pri navrhovaní postele, takže zaoblené hrany zaisťujú, že môžeme udržať vaše dieťa v úplnom bezpečí.
Každé miesto v posteli sa snažím spraviť tak, aby bolo vhodné na uskladnenie, preto sú v schodíkoch šuplíky, pod posteľom odkladací priestor na posteľnú bielizeň, medzi dvoma posteľami police.

MATRAC:

Postele sú štandardne dodávané bez matraca, v prípade iného dopytu zvoľte výrobok s matracom, v tomto prípade je posteľ vybavená 8 cm hrubými matracmi zo studenej peny, so snímateľnými a prateľnými poťahmi (35 € / ks), alebo si objednajte akýkoľvek extra náš matrac z našej ponuky KLIKNITE TU. Ak si k posteli objednáte základný matrac, je možné objednať len oba matrace spolu, nie je možné objednať len jeden matrac! Matrace vyrobené zo špeciálnej peny preberajú tvar nášho dieťaťa a zaisťujú mu pokojný a kľudný spánok.

FAREBNÁ ŠKÁLA:


Základné farba je : biela, ako doplnkové farby : bielá, modrá, zelená, ružová, sivá a oranžová.

ZHRNUTIE:

Postel DORIAN z nábytkovej dosky so vstavaným zásuvkovým úložným priestorom, skrinkou, písacím stolom, poschodová posteľ s praktickým úložným priestorom s rozmerom matraca 90x200 v piatich rôznych farebných kombináciách.