ZAHRNUTÉ V CENE:

  • rám postele z masívneho dreva;

  • rošt postele z masívneho dreva;

  • zásuvka na postelnú bielizeň;

  • písací stôl na spodnej časti!

DOPRAVA:         

Doprava je zadarmo.

Dodacia lehota kuriérskou službou je 4-6 týždňov.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE: 

        180*80 rozmer matraca               200*90 rozmer matraca         
dĺžka: 190 cm 210 cm
šírka: 87 cm 97 cm
výška: 170 cm 170 cm
plocha na ležanie: 37/140 cm 37/140 cm


Dvojité, veľké zásuvky na posteľnú bielizeň sa pohybujú na kolieskach z masívneho dreva. V bielej farbe je len predná časť z masívneho dreva, zvyšok je z drevotriesky.

Materiál rámu postele je vyrobený z kombinácie masívnej borovice (neobsahuje lepené prvky!) a nábytkovej dosky.
Výsuvné lôžka postele sú plnohodnotné postele s nosnosťou ako bežná posteľ.

Rošt postele je vyrobený z masívnej borovice hrúbky 2 cm a šírky 7 cm, pevný.
Nosnosť postele je 120 kg , takže ju môžu bezpečne využívať aj rodičia pri čítaní rozprávky.
Konštrukcia, nosnosť a bezpečnosť postelí zodpovedajú prísnym požiadavkám PN-EN 747- 1 + A1: 2015, PN-EN-2 + A1: 2015!

 

OBRÁZOK JE LEN ILUSTRÁCIA!!!

Prosím berte na vedomie, že pri jednotlivých druhoch tovaru je označenie o nemožnosti odstúpenia od kúpnej zmluvy. Pri týchto druhoch tovaru sa jedná o tovar, ktorý je zhotovený podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, tovaru vyrobeného na mieru, alebo tovaru určeného osobitne pre jedného (konkrétneho) spotrebiteľa. V takomto prípade v zmysle Zákona č. 102/2014 Z.z. nemáte možnosť odstúpenia od kúpnej zmluvy.
Keďže tento výrobok nie je prefabrikovaný výrobok, ale namaľovaný a vyrobený na mieru, na objednávku spotrebiteľa, nepatrí do kategórie, na čo sa vzťahuje právo na odstúpenie od zmluvy!
Ak nám spotrebiteľ včas oznámi svoj úmysel zrušiť objednávku a objednávku možno ešte stornovať u výrobcu, samozrejme zrušíme vašu objednávku a neberieme do úvahy nákupy, ktoré zahŕňajú povinnosť platby.​​​​​​​

 

FARBY:

Cen zahŕňa diely z masívného dreva s tromi vrstvami laku.

Prvky postele z masívného dreva sú k dispozícii vo farbách uvedených na palete:

 

Pri výbere farby je potrebné najprv určiť základnú farbu, ktorou sú masívne drevené časti rámu postele a následne doplnkovú farbu, ktorou je farba prvkov rámu postele z nábytkovej dosky. (farba postele zobrazená na obrázku je biela 4., doplnková farba: 9. grafitový akryl )

Materiály používané na maľovanie, morenie a lakovanie spĺňajú veľmi prísne požiadavky EURO-NORMA E71 : výrobky určené pre malé deti! Farby, laky a moridlá neobsahujú ťažké kovy!

 

MATRAC:

Postele sú štandardne dodávané bez matraca, v prípade iného dopytu zvoľte výrobok s matracom, v tomto prípade je posteľ vybavená 8 cm hrubými matracmi zo studenej peny, so snímateľnými a prateľnými poťahmi (35 € / ks), alebo si objednajte akýkoľvek extra náš matrac z našej ponuky KLIKNITE TU. Ak si k posteli objednáte základný matrac, je možné objednať len oba matrace spolu, nie je možné objednať len jeden matrac! Matrace vyrobené zo špeciálnej peny preberajú tvar nášho dieťaťa a zaisťujú mu pokojný a kľudný spánok.

 

ZHRNUTIE:

Našu poschodovú posteľ BARI odporúčame do naozaj malých detských izieb, kde cez deň spodnú úroveň postele môžu deti využiť ako písací stôl a večer sa premenia na pohodlnú posteľ.


Klasický dizajn postele môže byť vhodná až pre niekoľko generácií, pretože má mimoriadne odolnú konštrukciou.


Z takmer nespočetného množstva farebných kombinácií si každý nájde tú dokonalú pre seba.