Poschodová posteľ s praktickými úložnými priestormi, rozmerov matracov 120x200 v dolnej a 90x200 v hornej časti v piatich rôznych farebných kombináciách.

ZAHRNUTÉ V CENE:

  • rám postele;

  • rošty postelí;

  • odkladací priestor na posteľnú bielizeň.

DOPRAVA:         

Doprava je zadarmo.

Dodacia lehota kuriérskou službou je 4-6 týždňov.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE:


dĺžka: 262 cm, šírka: 130 cm, výška: 145 cm
rozmer matraca: vrchný-90x200, spodný-120x200 cm
materiál rámu postele:  18 mm laminovaná nábytková doska s 22 ABS chráničmi hrán
nosnosť: 100 kg na každú posteľ

OBRÁZOK JE LEN ILUSTRÁCIA!!!

Prosím berte na vedomie, že pri jednotlivých druhoch tovaru je označenie o nemožnosti odstúpenia od kúpnej zmluvy. Pri týchto druhoch tovaru sa jedná o tovar, ktorý je zhotovený podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, tovaru vyrobeného na mieru, alebo tovaru určeného osobitne pre jedného (konkrétneho) spotrebiteľa. V takomto prípade v zmysle Zákona č. 102/2014 Z.z. nemáte možnosť odstúpenia od kúpnej zmluvy.
Keďže tento výrobok nie je prefabrikovaný výrobok, ale namaľovaný a vyrobený na mieru, na objednávku spotrebiteľa, nepatrí do kategórie, na čo sa vzťahuje právo na odstúpenie od zmluvy!
Ak nám spotrebiteľ včas oznámi svoj úmysel zrušiť objednávku a objednávku možno ešte stornovať u výrobcu, samozrejme zrušíme vašu objednávku a neberieme do úvahy nákupy, ktoré zahŕňajú povinnosť platby.​​​​​​​

POPIS:


Bezpečnosť bola prvoradým hľadiskom pri navrhovaní postele, takže zaoblené hrany zaisťujú, že môžeme udržať vaše dieťa v úplnom bezpečí.

Každé miesto v posteli sa snažím spraviť tak, aby bolo vhodné na uskladnenie, preto sú v schodíkoch šuplíky, pod posteľom odkladací priestor na posteľnú bielizeň, medzi dvoma posteľami police.

MATRAC:

Postele sú štandardne dodávané bez matraca, v prípade iného dopytu prosím zvoľte produkt s matracom, v tomto prípade je posteľ dodávaná s pružinovým bonellovým matracom na spodné lôžko v hrúbke 15 cm a matracom zo studenej peny s hrúbkou 8 cm na horné lôžko spolu za 113 € .

 

FAREBNÁ ŠKÁLA:

 
Základné farba je : biela, ako doplnkové farby : bielá, modrá, zelená, ružová, sivá a oranžová.

ZHRNUTIE:

Poschodová posteľ SEGAN z nábytkovej dosky so vstavanou policou so zásuvkovým úložným priestorom a úložným priestorom na posteľnú bielizeň
Poschodová posteľ s praktickými úložnými priestormi, rozmerov matracov 120x200 v dolnej a 90x200 v horenej časti v piatich rôznych farebných kombináciách.