ZAHRNUTÉ V CENE:

  • rám postele z masívneho dreva;

  • zakrivený, lisovaný rám postele z brezy!

DOPRAVA:

Doprava je zadarmo.

Dodacia lehota kuriérskou službou je 10-12 týždňov.

Postele sú certifikované Inštitútom drevárskeho priemyslu v Poznani, ktorý potvrdzuje zhodu s požiadavkami PN-EN 747-1: 2007, PN-EN747- 2: 2007 z hľadiska pevnostných požiadaviek a bezpečných konštrukčných riešení.

TECHNICKÉ ÚDAJE – 180 *80 rozmer matraca: 

dĺžka: 188 cm, šírka: 88 cm, výška: 68 cm
výška úrovní: 17 cm

rozmer matraca: 180x80 cm
zábrana proti pádu: vzdialenosť: 5,5 cm
materiál rámu postele: masívna borovica
nosnosť rámu postele: 110 kg
hĺbka rámu postele: cca. 4-5 cm
hrúbka nôh postele: 4X4 cm
hrúbka – bočné časti - postele: 2 cm

TECHNICKÉ ÚDAJE – 180 *80 rozmer matraca: 

dĺžka: 208 cm, šírka: 98 cm, výška: 68 cm
výška úrovní: 17 cm

rozmer matraca: 200x90 cm
zábrana proti pádu: vzdialenosť: 5,5 cm
materiál rámu postele: masívna borovica
nosnosť rámu postele: 110 kg
hĺbka rámu postele: cca. 4-5 cm
hrúbka nôh postele: 4X4 cm
hrúbka – bočné časti - postele: 2 cm

OBRÁZOK JE LEN ILUSTRÁCIA!!!

Objednávka tohto produktu so sebou nesie povinnosť platby, spotrebiteľ nemá právo na odstúpenie od zmluvy 45/2014 o podrobných pravidlách zmluvy medzi spotrebiteľom a podnikateľom. (II. 26.) nariadenia vlády § 29 ods. c), podľa ktorého „Spotrebiteľ nemôže uplatniť svoje právo podľa § 20, ak ide o neprefabrikovaný výrobok, ktorý bol vyrobený podľa pokynov spotrebiteľa alebo na jeho výslovnú žiadosť, alebo ak ide o výrobok, ktorý je jasne prispôsobený spotrebiteľovi“.
Keďže tento výrobok nie je prefabrikovaný výrobok, ale namaľovaný a vyrobený na mieru, na objednávku spotrebiteľa, nepatrí do kategórie, na čo sa vzťahuje právo na odstúpenie od zmluvy!
Ak nám spotrebiteľ včas oznámi svoj úmysel zrušiť objednávku a objednávku možno ešte stornovať u výrobcu, samozrejme zrušíme vašu objednávku a neberieme do úvahy nákupy, ktoré zahŕňajú povinnosť platby.

Konštrukcia, nosnosť a bezpečnosť postelí zodpovedajú prísnym požiadavkám noriem PN-EN 747-1 + A1: 2015, PN-EN-2 + A1: 2015!

FARBY:

V základnej cene je posteľ vo farbe borovica s tromi vrstvami laku.
Všetky ostatné farby sú k dispozícii za príplatok 44 € :

Postele sú lakované nástrekom. Vďaka trom náterom laku sa stáva odolným voči mechanickému poškodeniu a všetkým druhom nečistôt a lak používaný vo výrobnom procese poschodových postelí je zaradený do najvyššej ekologickej triedy.

Na rozdiel od mnohých iných lakovaných produktov naše produkty neobsahujú preukázané karcinogénne aromatické zlúčeniny (toluén, xylén) ani iné toxické zložky ako formaldehyd a metanol. Vďaka tomu nespôsobujú rôzne alergie, čo je dôležité najmä pri bezpečnom spánku detí.

MATRAC:

Postele sú štandardne dodávané bez matraca, v prípade iného dopytu zvoľte výrobok s matracom, v tomto prípade je posteľ vybavená 7 cm hrubými matracmi zo studenej peny, so snímateľnými a prateľnými poťahmi (43 € / ks), alebo si objednajte akýkoľvek extra náš matrac z našej ponuky KLIKNITE TU.

Ak si k posteli objednáte základný matrac, je možné objednať len oba matrace spolu, nie je možné objednať len jeden matrac!

Matrace vyrobené zo špeciálnej peny preberajú tvar nášho dieťaťa a zaisťujú mu pokojný a kľudný spánok.

ZHRNUTIE:

Posteľ so zábranou proti spadnutiu je použiteľná už od útleho veku a vďaka vysokej nosnosti môže pri dieťati ležať aj rodič. Poskytuje veľa priestoru pre bábätká, ktoré sa už cez deň motajú, takže nie je núdza o chodítko.
Odolná konštrukcia postele z masívneho dreva má dlhú životnosť, takže môže slúžiť deťom po ďalšie generácie.